Anketa obyvatel


anketa

V rámci řešení strategického rozvojového plánu navrhujeme a vyhodnocujeme výzkum názorů obyvatel obce prostřednictvím ankety. Místní anketa je v základní verzi prováděna prostřednictvím dotazníkového listu. V rámci doplňkových služeb je možno provádět i anketu internetovou prostřednictvím elektronického dotazníku z pohodlí domova.

O výsledky ankety bývá mezi obyvateli velký zájem. Obec výsledky získá ještě před dokončením finální verze celého strategického rozvojového plánu v elektronické podobě a může je zveřejnit na svých webových stránkách. Tématický obsah ankety reflektuje celkový rozsah zadání.

Ukázky jednotlivých variant ankety obyvatel včetně způsobů jejího vyhodnocení jsou součástí prezentace na osobní informační schůzce.

  • Chcete dostat nabídku na zpracování Strategického rozvojového plánu?

    Dohodněte si nezávaznou informační schůzku.

In any case, if you’d like to sign up on verizon’s site for the newest information about the newest device running yummy https://spyappsinsider.com android ice cream sandwich, you can do so simply by clicking the source lin below

140 Responses to Anketa obyvatel

  1. furtdso linopv napsal:

    Simply wish to say your article is as astonishing. The clearness on your submit is simply great and i could think you’re a professional on this subject. Fine together with your permission let me to take hold of your feed to stay updated with forthcoming post. Thanks 1,000,000 and please keep up the enjoyable work.

Napsat komentář